CDS - Mobilne technologie informatyczne dla przemysłu, handlu i dystrybucji

Newsletter CDS 02/2013

Maj 2013

Już jest kolejne wydanie Newslettera CDS - Zobacz koniecznie...

VH10 - nowy terminal mobilny do montażu w pojazdach

Z przyjemnością informujemy, iż oferta CDS została powiększona o kolejny terminal. Tym razem jest to Psion VH10 - terminal do montażu w pojazdach np. wózkach widłowych czy suwnicach.

Wyjątkowo odporna konstrukcja umożliwia użycie terminala w niemal każdych warunkach środowiskowych. Opcjonalna wersja VH10 Freezer pozwala na pracę z urządzeniem w temperaturze do -30°C oraz w warunkach kondensacji pary wodnej, co jest szczególnie istotne w przypadku pracy terminali w chłodniach i mroźniach.

Ekran o bardzo dużej jasności (640NIT), czytelny nawet w pełnym słońcu oraz zintegrowana klawiatura alfanumeryczna z dużymi, trwałymi klawiszami gwarantują wysoki poziom ergonomii pracy.

Obecnych użytkowników starszych modeli terminali wózkowych Psion, takich jak 8255 czy 8525/8525G2 z pewnością zainteresuje wsteczna zgodność nowego terminala VH10 z poprzednikami. Starsze urządzenia mogą być bardzo łatwo wymienione na nowy terminal VH10 - wykorzystuje on te same struktury montażowe i złącze zasilające, co eliminuje konieczność zmian po stronie pojazdu.

VH10 może być również dostarczony z zainstalowanym oprogramowaniem emulacyjnym Open TekTerm, często wykorzystywanym przez użytkowników terminali wózkowych Psion 8255 i 8525/8525G2. Dzięki temu wymiana terminali na nowe nie będzie również wymagać modyfikacji po stronie systemu informatycznego użytkownika.

Więcej informacji o terminalu VH10 znajdziecie Państwo:
na stronie internetowej produktu
w prezentacji multimedialnej

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt e-mailowy terminale@cds.pl lub telefoniczny (22) 853 35 81.

Zapraszamy do kontaktu,
Zespół CDS


O firmie  |  Rozwiązania  |  Oprogramowanie  |  Urządzenia  |  Intranet  |  Kontakt

Copyright © 1996-2013 CDS