Jesteś tutaj: Strona główna | Oprogramowanie | CDS.Inwentaryzacja

CDS.Inwentaryzacja
   Szybko i dokładnie...

CDS.Inwentaryzacja to program wspomagający proces inwentaryzacji. Można go użyć do inwentaryzacji surowców, towarów a nawet środków trwałych.

Proces inwentaryzacji jest uznawany za kłopotliwy, długotrwały i pracochłonny. Trudno się temu dziwić jeśli pracownicy w czasie realizacji tego zadania mają do dyspozycji jedynie kartkę i ołówek, a osoby nadzorujące wciąż narzekają na nieczytelne zestawienia. W efekcie nawet jeśli wynik inwentaryzacji jest zgodny z oczekiwaniami to niekoniecznie jest on prawdziwy...

Zastosowanie aplikacji CDS.Inwentaryzacja pozwala na uporządkowanie i skrócenie tego procesu oraz eliminację wielu źródeł błędów.

InwentaryzacjaProgram umożliwia:

CDS.Inwentaryzacja tworzy arkusze inwentaryzacyjne w postaci plików tekstowych z polami oddzielonymi separatorem co umożliwia łatwą obróbkę i przekształacanie danych w programach kalkulacyjnych lub finansowo-księgowych.

Aplikację można nabyć z kluczem licencyjnym ważnym przez 45 dni (99 zł) lub z kluczem bezterminowym (299 zł). Istnieje również możliwosć wypożyczenia gotowego zestawu do inwentaryzacji składającego się z urządzenia przenośnego i oprogramowania.

Na życzenie aplikacja CDS.Inwentaryzacja może być zmodyfikowana, rozbudowana o dodatkowe funcje lub zintegrowana z innym programem np. finansowo-księgowym.

Informacje dodatkowe:

Ulotka informacyjna CDS.Inwentaryzacja Ulotka informacyjna CDS.Inwentaryzacja (pobierz »)
Wersja demonstracyjna CDS.Inwentaryzacja Wersja demonstracyjna (pobierz »)