Jesteś tutaj: Strona główna | Oprogramowanie | Mobility XE

Mobility XE
   Stabilna sieć VPN...

Mobility XE - stabilna i bezpieczna sieć VPN z mechanizmem podtrzymywania sesji dla pracowników mobilnych

Oprogramowanie Mobility XE pozwala na stworzenie elastycznej, stabilnej i bezpiecznej sieci VPN. Rozwiązanie jest adresowane do firm wykorzystujących mechanizm zdalnego dostępu do danych przez pracowników mobilnych pracujących w terenie, w szczególności: przedstawicieli handlowych, pracowników terenowych, serwisantów, dostawców, kurierów, telepracowników, jak również podróżujących kierowników i osób z zarządów firm.

Mobility XE zapewnia podtrzymywanie sesji VPN pracownika mobilnego co eliminuje problem zrywania sesji spowodowany przełączaniem poruszającego się pracownika mobilnego pomiędzy sieciami bezprzewodowymi dostępnymi w terenie lub wynikający wprost z niedostatecznego zasięgu sieci (tzw. dziury w zasięgu).

Zastosowanie oprogramowania Mobility XE pozwala osiągnąć natychmiastowe oszczędności poprzez zwiększenie wydajności pracy pracowników mobilnych, łatwe monitorowanie i zarządzanie ich pracą oraz zmniejszenie nakładów na obsługę tej grupy pracowników przez inne działy np. dział IT.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub aby przetestować rozwiązanie prosimy o kontakt: oprogramowanie@cds.pl lub (22) 853 35 81.

Informacje dodatkowe:

Opis Mobility XE Więcej informacji o Mobility XE (pobierz »)
Karta katalogowa Mobility XE Karta katalogowa Mobility XE (pobierz »)
VPN - porównanie technologii VPN - porównanie technologii (pobierz »)

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji rozwiązania: