CDS

Mobilne technologie informatyczne
dla przemysłu, handlu i logistyki

O firmie

Wiedza i doświadczenie

O firmie

Firma CDS Sp. z o.o. powstała w 1996 roku. Specjalizujemy się w mobilnych technologiach informatycznych dla przemysłu, handlu i logistyki.

Głównym elementem naszej oferty są systemy komputerów mobilnych. Są one wykorzystywane do optymalizacji procesów logistycznych w przedsiębiorstwach oraz wspierania zadań wykonywanych przez pracowników pracujących w terenie. Oferujemy szeroką gamę komputerów mobilnych wiodących marek. Naszą ofertę sprzętową uzupełniają przenośne i stacjonarne czytniki RF/ID, czytniki i drukarki kodów kreskowych oraz akcesoria i materiały eksploatacyjne takie jak tagi RF/ID, etykiety, taśmy barwiące itp. Oferujemy również szeroką gamę oprogramowania pozwalającego na efektywne wykorzystanie proponowanych przez naszą firmę terminali mobilnych. Świadczymy też usługi konsultingowe z zakresu technologii mobilnych, automatycznej identyfikacji i technologii RF/ID.

Pracujemy dla wielu dużych i średnich przedsiębiorstw, tak polskich jak i międzynarodowych. Ogromne doświadczenie zebrane przez naszą firmę w czasie ponad 20 lat działalności, stabilność kadry inżynierskiej oraz ścisła specjalizacja stanowią gwarancję powodzenia kolejnych wdrożeń. Znając specyfikę polskiego rynku, proponujemy rozwiązania elastyczne, skalowalne i dostępne od strony nakładów finansowych, nie zapominając o wysokiej jakości produktów gwarantującej długotrwałą eksploatację. Wielu naszych Klientów po uruchomieniu proponowanego przez naszą firmę systemu cyklicznie go rozbudowuje w miarę wzrostu potrzeb.

CDS współpracuje z wiodącymi w swoich obszarach dostawcami sprzętu i oprogramowania. Jesteśmy przygotowani do realizacji projektów o różnej skali, również nietypowych wymagających indywidualnego podejścia lub przygotowania ściśle dedykowanego, unikalnego rozwiązania.

KONTAKT

Potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań do wspierania procesów produkcyjnych?
Chciałbyś wdrożyć system WMS, aby lepiej zarządzać magazynem?
Szukasz urządzeń, które zastąpią papierowe listy kompletacyjne?

Świetnie trafiłeś. Zadzwoń lub napisz - doradzimy!